YENİ TOKATSPOR HAYIRLI OLSUN

27.06.2019 - Perşembe 19:26

Tokatspor'un yaşanan olumsuzluklar neticesinde küme düşmesinin ardından TOKATSPOR A.Ş. Sahibi Ufuk AKÇEKAYA'nın takımı yeni sezonda sahaya çıkarmayacağını açıklaması ile beraber Tokatspor sevdalısı Taraftarlar Bu durumdan kurtulmak için çağrıda bulunmuşlardı.

Bu çağrılara Kentin ileri gelenlerinden hiç bir şekilde cevap verilmezken İzmir'de özel sektörde faaliyet gösteren Salih KUTLU bu çağrılara duyarsız kalmayarak gerekeni yapacağım diyerek Tokat'a gelmişti. Nisan ayının sonu gibi çeşitli temaslarda bulunmak üzere Tokat'a gelen Salih KUTLU uzu uğraşlarına rağmen TOKATSPOR A.Ş. Sahibi AKÇEKAYA ile görüşme sağlayamamıştı. KUTLU'nun takım devralmak vs gibi düşüncesi olsada olumsuz sonuçlanmıştı.

Bugün Sosyal medya'dan YENİ TOKATSPOR ismi ile yeni bir takımın kuruluşunun gerçekleştiği haberş paylaşıldı.

Yapılan Açıklama ;

Açıklama; Yeni TOKATSPOR

23.04.2019 tarihinden bügüne dek değerli iş adamı Salih KUTLU Tarafından Tokatspor A.Ş.’nin alınması hususunda tüm girişimler sağlanmış fakat olumlu bir yanıt alamamış ve süreç sonlandırılmıştır. Bu girişimlerle alakalı bu süreçte Salih KUTLU’ya uzaktan yakından destek olan her bir taraftarımıza ayrı ayrı Teşekkür Ederiz.

Sonuç olarak;

Taraftarımızla yapılan görüşmelerde “Her şekilde yanınızdayız” diyerek umudunu kaybetmeyen, Hırslı, azimli ve vefakar Şanlı taraftarımızla bıkmadan, usanmadan, yılmadan mücadelemizi sürdürüp yolumuza devam edeceğiz.

Salih KUTLU tarafından YENİ TOKATSPOR dün itibarıyla kurulmuş ve hazırlıklar devam etmektedir. Resmi olarak tüm hazırlıklar sağlanmış, yönetim ve takım oluşturma çabalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Takım oluşturmak için bugünden itibaren Salih KUTLU ve ekibi idari yöneticiler ve futbolcular ile görüşmeye başlamıştır.

Hedefimiz;

Takımımız 1. Amatör Ligden başlayarak Hoşgörü ve Disiplin anlayışından taviz vermeyen, imajı, kariyeri ve potansiyeli yüksek, karakterli oyuncular seçerek bu yolda hiç zaman kaybetmeden her yıl şampiyonluk elde ederek “BAL” ligine terfi etmektir. Bal liginde de aynı başarıyı göstererek gerekli tüm çalışmalar en güzel şekilde sağlanıp bir üst lige terfi etmek en büyük amacımızdır. Bir kaç yıl sonra istediğimiz 3. Lig ve 2. Lig kapılarını aralamış olacağız.

Bu süreçte bizlerin en büyük destekçisi taraftarlarımız ve YENİ TOKATSPOR sevenleri olacaktır. Bu yolda bizi yalnız bırakmayacağını, hep birlikte bu yolda yürüyeceğimizden asla şüphemiz yok.

Bu sancılı süreçte yanımızda olan ve Kulüp oluşumunda tüm imkanlarını seferber eden Tokat Valimiz Sn. Dr. Ozan BALCI’ya, Tokat Belediye Başkanımız Sn Av. Eyüp EROĞLU’na, Siyasiler ve Sivil Toplum Kuruluşlarına ayrıca Teşekkür Ederiz.

Yolumuz Açık Olsun !

Yeni Tokatspor !

HABER MERKEZİ

YORUM YAZ
Tokat Duvar Kağıdı
YAZARLAR