TOKAT'TA BİR İLK... ESKİCİ GAZOZCU...

04.10.2020 - Pazar 12:19

Tokat'ta bir ilk gerçekleşti, “LEYLA & ESKİCİ GAZOZCU CAFE” ismi altında Ülkemizin geçmişten bu güne tüm Gazoz tatlarını bizlere tekrar tatmamızı sağlayacak bir kafe açıldı.

Ülkemizin hemen her ilinden, kendine özgü tatlarından gelen GAZOZ çeşitlerini Tokat' lı hemşerilerimizin beğenisine sunan, değişik konsepti ile beğeni toplayan kafenin açılışını Anavatan Partisi Tokat İl Başkanı Ömer ÖZKAN gerçekleştirdi. Başkan ÖZKAN yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi “Tokat ilimize bu yatırımı gerçekleştiren Genç Girişimci kardeşimiz Buğrahan DAĞKUŞ' a teşekkür ediyorum. Açılışını yaptığımız bu kafede hemşerilerimiz eskiden beri gelen ama unutulmuş değişik tatlarla çocukluğuna dönecek ve o günleri yeniden yaşayacak.” Dedi. Sözlerinin devamında ise ÖZKAN “ İlimiz mevcut yönetimi ile her gün daha da gelişmekte, bizlerin görevi ise dışarıdan Buğrahan kardeşimiz gibi memleketine gönül veren yatırımcı kardeşlerimize destek çıkmak ve kol kanat germektir. Genç kardeşimizin ailesini ve sevdiklerini burada görüyorum. Diliyorum ki bu gün burada olan kalabalık her gün daha da artarak devam etsin. Genç kardeşimize işlerinde başarılar ve bol rızıklar diliyorum.” Dedi.

Başkan ÖZKAN ayrıca; “Dışarıdan gelen veya gelecek olan her yatırımcıya Anavatan Partisi Tokat li Başkanlığı olarak kapılarımız sonuna kadar acıktır. Yeter ki; Şehrimize , gelen yatırımcı kardeşlerimizde mutlu olsunlar . Bizler bu Yolda onlar için ne yapmamız gerekiyorsa hazırız” dedi. Konuşmanın akabinde kurdele kesimi ile bitirilen açılıştan gelen konuklara Unutulan Tatlar Gazozları ikram edildi .

HABER MERKEZİ

YORUM YAZ
Tokat Duvar Kağıdı
YAZARLAR