TOKAT VAKFINDA ERDEM DÖNEMİ BAŞLADI

20.06.2021 - Pazar 23:46

Hacı Mustafa İpek STK’ların Mutfağında Pişen Ankara’da Sevilen, Sayılan İş İnsanı Kerem Erdem’e Tokat Vakfı’nın Bayrağını Teslim Etti.

İstanbul, Bursa ve Kırıkkale Şubeleri olan 1986 yılında kurulan Ankara Tokat Vakfı Genel merkezi 19 Haziran 2021 Cumartesi günü pandemi koşullarında yoğun katılımla genel kurulunu yaptı Ankara Büyük Şehir Belediyesi meclis üyesi ve iş insanı Kerem Erdem oy birliğiyle Vakfın yeni Genel Başkanı oldu.Divan Başkanlığına Tokat Vakfı eski Genel başkanlarından ve eski Milletvekili Hüseyin Gülsüm katip üyeler Ayhan Uz ve Sadık Saper seçilmesinin ardından saygı duruşu ve İstiklal okundu.Yönetim ve denetim faaliyet raporları okunup ibra edilmesin ardından yeni dönem yönetim ve diğer organların seçimine geçildi.Tokat Vakfı Genel Merkezinin genel kurulunda tek liste ile girilen seçim de ERDEM dönemi başlamış oldu.

Dilek ve temenni konuşmalarında Eski Milletvekili Ergun Dağcıoğlu birlik ve beraberlik önemini belirten konuşma yaptı. Vakıf Bayrağını devreden Hacı Mustafa İpek genel kurulumu pandemi nedeniyle altı ay gecikmeli de olsa çok şükür bir aradayız. Vakfımızın çıtasını yükseltmeye çalıştık. H.Mustafa İpek Vakfımız da birlik, beraberlik ve sosyal sorumluk ve Vakıf anlayışıyla faaliyetlerde bulunulduğunu ve bir çok İlçe, Kasaba ve Köy Derneklerimizin adresleri burada bulunmakta dedi. TOSİAD Genel Başkanı Cemal Kutlu Vakfın Kuruluş döneminde ki Vakıf senedini günün koşullarına uyum sağlayacak şekilde öneride bulundu.Vakıf Yeni Genel Başkanı Kerem Erdem Genel kurul üyelerine teşekkür konuşmasında şöyle konuştu. Ülke yönetecek yeni yönetim kurulu arkadaşlarla onurluyum. Irk, mezhep, bölge ayırt etmeden sizlere layık hizmet anlayışıyla hizmet edeceklerin altını çizdi ve Kuruluşundan Bu yana hizmet etmiş herkese teşekkür etti ve ebediyete intikal etmiş olanları da rahmetle andı.

TOKAT VAKFI YENİ YÖNETİM KURULU

Kerem Erdem-Başkan

Ahmet Yıldız-Üye

Alaattin Torun-Üye

Şenay Köse-Üye

Ayhan Uz-Üye

Yunus Altun-Üye

Gün Emre İçer-Üye

Ebubekir Kipel-Üye

Saliha Gönen-Üye

TOKAT VAKFI DENETİM KURULU

Mine Baş-Üye

Abdullah Soy-Üye

Hüseyin Emre Köse-Üye

Haber ve Fotoğraf : Faik KAFALI…

YORUM YAZ
Tokat Duvar Kağıdı
YAZARLAR