ERTUĞRUL AĞIL BBP'DEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

24.01.2019 - Perşembe 04:07

AK Partiden istifa eden Tokat’ın Emirseyit Belde Belediye Başkanı Ertuğrul Ağıl, AK Partiden istifa edip Büyük Birlik Partisinden aday oldu.
Konu Hakkında yazılı bir açıklama yapan AK Parti Emirseyit Belediye Başkanı Ertuğrul Ağıl, Büyük Birlik Partisinden aday olduğunu ifade ederek, “Emirseyit Belediye Başkanlığına bundan 10 yıl önce Emirseyitli hemşerilerimizin verdiği sorumluluk ile başladık. 10 yıl içerisinde siyaseti birkenara bırakıp bu halka nasıl hizmet ederizin çabasına düştük. Hiç bir zaman Emirseyit ve Bozatalanlı hemşerilerimiz arasında ayrım yapmadık, kapımız hiçbir zaman kapalı olmadı. Bugün gelinen bu noktada halkımız ile yaptığımız istişareler doğrultusunda bu halkın hizmetkarlığına devam etmemiz gerektiğini düşündük. Bu doğrultuda siyaseti 2. planda bırakarak tekrar aday olduk. 31 Mart gecesi inşallah Emirseyit ve Bozatalan halkımız ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kurucu başkan rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nu saygı ile yad ediyor Emirseyit ve Bozatalanlı hemşerilerimizin gücü , desteği ile aldığımız bu kararı tüm kamuoyuyla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Tokat’ta AK Parti yöneticileri ne yazık ki Cumhurbaşkanımızı anlamakta çok uzak olduğu gibi gösterdiği yolda yolcuda olamadılar.

Bugüne kadar Ak Parti kimliği ile yürüttüğümüz belediye başkanlığını halkımızın desteği ile Büyük Birlik Partisi ile sürdürecegiz. Biliyorum ki bir takım rant uğruna beldemiz halkı üzerinde algı operasyonları yapılacak. Buradan ifade etmek istiyorum ki ülkemiz bekası için herzaman gerekeni yapacağız. Ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedef , ortaya koyduğu vizyon ve halka hizmet konusundaki uyarıları hep bizim için işaret fişeği olmuşur. Ancak Tokat’ta AK Parti yöneticileri ne yazık ki Cumhurbaşkanımızı anlamakta çok uzak olduğu gibi gösterdiği yolda yolcuda olamadılar. 10 yıl hizmet ettiğim partimden koparıldım. Bugüne kadar desteğini esirgemeyen halkımıza teşekkür ediyorum hizmete devam etmek uğruna yeni bir yola çıkıyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM YAZ
Tokat Duvar Kağıdı
YAZARLAR