CHP İLÇE BAŞKANI BOZDEMİR YENİDEN ADAY

18.12.2019 - Çarşamba 23:36

Hafta sonu gerçekleşecek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Zile İlçe Kongresi öncesi mevcut İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir adaylığını açıkladı.

Bozdemir, açıklamasında ,” Biz hiçbir zaman gücümüzü farklı noktalardan, mevkilerden değil makamlardan değil, tamamen tabandan, sokaktan ve vatandaştan alıyoruz.” ifadesiyle kongrede en güçlü aday olduğu mesajını verdi.
Halkın içinden gelen biri olarak herkesi kucakladıklarını ifade eden Bozdemir, Zile’de aktif çalışmaları ve kimseyi ayırmadan vatandaşın sevgisini kazanarak tekrar ilçe başkanlığı yolunda ilerlediklerini belirterek, “25 yıl sonra gelen başarı ile Zile’de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) belediye başkanlığını kazandı. Köy köy gezerek sıkmadık el bırakmadık. Seçim öncesi ve sonrası çalışmalarımızla sadece partimizin üye sayısını artırmadık, gönülleri de kazandık. Bu çalışmalarımız sonucu 2019 yerel seçimlerinde belediye başkanımız Sayın Şükrü Sargın’la, Zile’nin güven oyunu alarak Zile Belediyesi’ni kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaptıklarımızı, yapacaklarımızın bir başlangıcı olarak görüyor ve daha yapacak çok işimiz var diyerek tekrar adaylığımı açıklıyorum. Saygı ve sevgilerimi sunuyor, tüm Zileli halkımın desteklerini bekliyorum.” şeklinde konuştu.

HABER VE FOTOĞRAF : YAŞAR ERKAN İÇEN

YORUM YAZ
Tokat Duvar Kağıdı
YAZARLAR