Bayram sürprizi Başkandan

08.08.2019 - Perşembe 20:27

Zile Belediyesinde Bayramdan önce 2015 den kalan ikramiyeler ödendi.

Maddi sıkıntılar içerisinde olan Zile Belediyesi’nde, belediye başkanı Şükrü Sargın, yaptığı tasarrufla belediye personeline bayram sürprizi yaptı.
Ciddi bütçe sıkıntısı ile görevi devir alan başkan Sargın, belediye işçilerinin 2015 yılından kalan ikramiyelerini ödedi.
Göreve geldiği günden itibaren ciddi tasarruf yaparak sıkıntıda olan belediye bütçesini düzeltmeye çalıştığını belirten Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, “Bu çalışmamızda belediye personel arkadaşlarımızın hakkını asla inkar edemem. Kısıtlı imkanlarımız ile adeta sinekten yağ çıkarıyoruz. Bizde bayram öncesi küçükte olsa personel arkadaşlarımıza katkı sağlamak için 2015’ten bugüne alamadıkları ikramiyelerinden bir miktar ödeme yaptık. Çok daha fazlasını hak ediyorlar.” şeklinde konuştu.
Zile Belediyesi personel sendika temsilcisi Abdullah Aytekin ise, “Belediyenin kısıtlı imkanlarına rağmen başkanımızın duyarlı davranışı tüm çalışan personel tarafından takdir ve sevinçle karşılandı. Başkanımıza, tüm arkadaşlarımızın adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber & Fotoğraf : Yaşar İÇEN

YORUM YAZ
Tokat Duvar Kağıdı
YAZARLAR