Bakan ALBAYRAK "Türkiye Yeni Dönemde Eskisinden Daha Güçlü Olacak."

09.01.2020 - Perşembe 23:51

Türkiye için ekonomik olarak değişimin başladığı İş Dünyası Buluşmaları'nın 16'ncısının Toplantısı Tokat’ta yapıldı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat ALBAYRAK Sivas toplantısısın ardından. Tokat’ta Kamu Bankaları yetkilileri ve sanayicilerle bir araya geldi. İlk olarak Tokat Belediyesini ziyaret eden Bakan Albayrak, Burada Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, MHP Tokat Milletvekili Av. Yücel Bulut, Ak Parti Grup Başkan Vekili Tokat Milletvekili Özlem Zengin, Milletvekilleri Av. Mustafa Aslan, Av. Yusuf Beyazıt, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Ak Parti İl Başkanı Metin POLAT ve belediye personeli tarafından karşılandı. Buradaki ziyaretin ardından Bakan Albayrak toplantının yapılacağı 26 Haziran Kültür Merkezine geçti.
Albayrak, Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Tokat İş Dünyası ile Buluşma Toplantısı’nda, 2019 yılını birçok yerli ve yabancı kurumun beklentilerinin ötesinde bir iyileşmeyle geride bıraktıklarını ifade etti. Ekonomide yaşanacak değişim sürecini aktarabilmek için tüm yurtta iş dünyasıyla buluştuklarını belirtti. Toplantılara tüm kurmaylarıyla katılıp iş dünyasının sorunlarına birebir eğildiklerini anlatan Albayrak, Türkiye'nin değişim ile yeni dönemde artık eskisinden daha güçlü olacağını vurguladı.
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak kültür sarayındaki toplantıdan sonra Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek kısa bir istişare toplantısı yaptı. Bakan Albayrak Ak Parti il başkanlığı ziyaretinin akabinde esnaf ziyaretlerini gerçekleştirerek Tokat programını bitirdi.

Haber ve Fotoğraf : Fatih KARAMAN

YORUM YAZ
Tokat Duvar Kağıdı
YAZARLAR