ANAVATAN'DAN GELECEĞİN EMNİYETİ...

27.01.2021 - Çarşamba 22:52

Anavatan Partisi Tokat il Başkanı Ömer ÖZKAN ve beraberindeki heyet ile geleceğin emniyet personeline moral ziyaretinde bulundu.

İl Başkanı sayın ÖZKAN ile beraber, Il sekreteri Mustafa ASLAN ve yıllardır ilimizde spor için mücadele eden büyük isim Tokat1969sk futbol Kulübü antrenörü Mahmut hocamızda bu ziyarette yerlerini aldılar.
Şehrimizde spor denince akla gelen ilk isimlerden olan Mehmet DÖNMEZ beyin evladı, O benim her zaman gururum dediği ve yıllardır başarılı çalışmaları ile tanınan Elif hocamızın ziyaretinde bulunduk , gördük ki Tokatımızda çok büyük yetenekler var diye kelimelerine başlayan sayın Özkan ' söyle devam etti ... Genç kardeşlerim sizler bu Vatanın Simgesi olan Ay yıldız bayrağımızı korumak, Mazlumu koruyup , garibana sahip çıkmak için, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını uygulayıp Ülkemizdeki birlik ve kardeşliği için Polis olacaksınız. Her emniyet mensubu bizim onurumuz, gururumuz , baştacımızdır . Unutmayınız ki ; O üniforma bu büyük Ülkenin simgesidir. Sizlerde birer Tokatlı kardeşim olarak , üniformanın hakkını verebilmek için burada ter döküyorsunuz. Bu çalışma sevkini burada gördükten sonra eminim ki bir çoğunuz o harika üniformayı hak edeceksiniz . Sizlerde bu yolda kendinize inanın, inanmak başarmak demektir diye konuştu. Tokat1969 sk antrenörümüz Mahmut hocamız ise ; ben daha çok bu işin spor bölümüne bakarım ve burada görüyorum ki harika yetenekler var, parkurunuz tahmin ettiğimden daha zormuş ancak unutmayınız ki Her zorluğun bir kolaylığı vardır. Spor demek disiplin demektir, sizler pırıl pırıl kardeşlerim siniz ve bu işi rahatlıkla başarabilirsiniz dedi. Elif hocamız ile görüştük, elimizden ne gelirse Tokatlı hemşehrilerimiz için yanlarındayız sözünü veren İl Başkanı Ömer ÖZKAN ' tüm kardeşlerimizi önce Allah'a , sonra Elif hocamıza teslim ediyoruz, Başarılar diliyoruz diyerek ziyaret yerlerinden ayrıldılar...

HABER MERKEZİ

YORUM YAZ
Tokat Duvar Kağıdı
YAZARLAR