ANAP İL TEŞKİLATINDAN VALİ BALCI'YA ZİYARET

30.04.2019 - Salı 13:02

Anavatan Partisi Tokat İl Başkanı Ömer ÖZKAN ve Beraberindeki İl Yönetimi Vali Dr. Ozan BALCI'yı Makamında Ziyaret Etti.

Kurulduğu günden bu güne 3 ay gibi kısa bir süre olan Tokat Anavatan Partisi İl başkanlığı, teşkilat üyeleri ile Tokat siyasetinin gündemini en hızlı tutan partilerin başında geliyor. Bu günde Tokat Valimiz Sayın Dr. Ozan BALCI ‘ yı makamında ziyaret eden Yönetim Ekibi, Sayın Valimiz ile Tanışma ve İstişare görüşmelerini gerçekleştirdiğini dile getiren Anavatan Partisi İl Başkanı Ömer ÖZKAN şunları söyledi; “ Sayın Valimizin Misafirperverliklerinden dolayı teşkilatımız adına  Onur ve Gurur Duyduk. Tokat hepimizin şehridir.  Resmi ve Siyasi merciler el ele verebilirsek eğer,  tüm Parti liderlerimizin 31 Mart Yerel Seçimler öncesindeki demeçlerinde belirttikleri gibi kardeşçe ve omuz omuza şehrimizi Türkiye’ mizin en önemli ve en güzel şehirleri sıralamasında üst sıralara rahatlıkla taşıyabiliriz..

Tokat, Dünya tarihinin önemli şehirlerinden bir tanesidir. Tokat’ın tanıtımı konusunda üzerimize düşen tüm görevleri ve projelerimizin bazı başlıklarını Sayın Valimiz Ozan BALCI Bey  ile paylaştık , Sayın Valimiz Tokat için yapılacak tüm projelerde herkesin yanında olduğunu , Valilik olarak kapılarının sonuna kadar açık olduğunu bizlere dile getirdi diye belirten,  Anavatan Partisi Basın ve Medya Başkanı Sayın Şükrü KOÇOĞLU sözlerine şöyle devam etti ; Tokat’ımızın girişinde ANADOLU’NUN MAYASI ŞEHRİMİZE HOŞGELDİNİZ diye yazıyor , bizlerde Tokat Belediye Başkanlığımız, Valilik , İl Kültür Müdürlüğümüz ile ortak projelerimizi önümüzdeki günlerde paylaşıp Türkiye’ mize Anadolu’muzun mayası nın tanıtımını inşaallah sunacağız. Ve bu maya Türkiye de tutacak, bu sayede de Tokat’ımız İstediği Yerli ve Yabancı Turist ziyaretine Kavuşacaktır. Bizler Anavatan Partisi teşkilatı olarak buna inanıyoruz. Bu konuda zaten Resmi makamlarımız ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar bizler bu yükü omuzlanarak , bu taşın altına elimizi koyarak daha güzel bir hale getirmeyi hedefliyoruz. İnşallah başaracağız. Bu konuda Tokat ‘a ve İl Başkanımız Sayın Özkan beye güveniyoruz.” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM YAZ
Tokat Duvar Kağıdı
YAZARLAR