AK PARTİ TOKAT ADAYLARINI TANITTI.

20.01.2019 - Pazar 20:09

Ak Parti, Tokat’ta İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarını bugün saat 14:00’te Hüseyin Akbaş Spor Salonunda gerçekleşen törenle tanıttı.

AK Parti Tokat ilçe ve belediye başkan aday tanıtım töreni Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu'nda AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet BÜYÜKGÜMÜŞ, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Tokat Milletvekili Özlem ZENGİN, AK Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf BEYAZIT, Mustafa ARSLAN, Tokat Belediye Başkanı Eyüp EROĞLU, AK Parti İl Başkanı Metin POLAT ile çok sayıda partilinin katılımı ile gerçekleşti.

HERBİRİMİZ CUMHUR İTTİFAKINI DESTEKLEMELİYİZ”

Törende konuşma yapan AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ahmet BÜYÜKGÜMÜŞ, “Buraya Genel Başkanımızın görevlendirmesiyle geldim. Biz bu seçime Cumhur İttifakı ile giriyoruz. Bazı yerlerde ittifak yapıp bazı yerlerde ise karşı karşıya kaldığımız yerler var. Ama şu nokta çok önemli. Liderimizin dediği gibi "Cumhur İttifakı bizim ülkemizi zillete düşürmek isteyenlere karşı en büyük siyasi gücümüz " Öyleyse mahalle temsilcimizden genel merkeze kadar her birimiz, Milliyetçi Hareket Partisi kardeşlerimizle Cumhur ittifakını desteklemeliyiz” dedi.

Önceki seçimlerde Almus Belediye Başkanı olan Hasan Hüseyin ARIKAN, Pazar Belediye Başkanlığını yürüten Şerafettin PERVANLAR, Reşadiye Belediye Başkanı Cemil KILIÇ, Sulusaray Belediye Başkanı Halil DEMİRKOL, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER, Yeşilyurt Belediye Başkanı Kazım MİSAFİR, Zile Belediye Başkanı Lütfi VİDİNEL aday olarak gösterilmezken,

Almus Belediye Başkan adayı değişerek Yüksel MİRZAOĞLU,

Pazar Belediye Başkan adayı olarak Erdoğan YILMAZ,

Reşadiye Belediye Başkan adayı olarak Mustafa YILMAZ,

Sulusaray Belediye Başkan adayı olarak Necmettin CORUK,

Turhal Belediye Başkan adayı olarak İlker BEKLER,

Yeşilyurt Belediye Başkan adayı olarak Ümit Mutlu ÖZÜGENÇ,

Zile Belediye Başkan adayı olarak ise Mehmet Salih ÜNün

isimleri açıklandı.

HABER MERKEZİ

YORUM YAZ
Tokat Duvar Kağıdı
YAZARLAR